Warsztaty fotograficzne

10.05.2017

Zadaniem uczestników projektu będzie wykonanie artystycznych, inspirowanych dziełami sztuki zdjęć zwierząt i stworzenie fotogalerii, która swoją oryginalnością uwrażliwi, pobudzi do empatii, wzmocni pozytywne postawy i zasili kampanię adopcyjną zwierząt prowadzoną przez Chojnickie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt i Schronisko dla zwierząt „Przytulisko” w Chojnicach.

W ramach projektu zapraszamy do udziału w warsztatach fotograficznych:
20.05.2017 „Zajęcia wprowadzające do fotografii”
27.05.2017 „Fotografia w praktyce”
3.06.2017 „Jak pozować. Technika wysokiego i niskiego klucza”
10.06.2017 „Portret psychologiczny jako podstawa fotografii portretowej oraz jak ważne jest światło”
24.06.2017 „Portret w świetle dziennym”
1.07.2017 „Scenariusz sesji fotograficznej”

Zajęcia fotograficzne poprowadzi Anna Zajkowska, absolwentka bydgoskiej szkoły fotograficznej, od ponad 10 lat czynnie pracujący fotograf, dziennikarz i fotoreporter. Od 2013 roku koordynatorka warsztatów fotograficznych w Samorządnym Centrum Młodzieżowym w Chojnicach, organizatorka wystaw i wernisaży fotograficznych oraz społecznych akcji fotograficznych z cyklu Miasto Naszym Domem w Chojnicach.

Warsztaty odbywać się będą w dwóch grupach, w godzinach 10:00-13:00 i 13:30-16:30, naprzemiennie w plenerze i w Samorządnym Centrum Młodzieżowym przy ul. Koszarowej 8 w Chojnicach.

Zapisy na warsztaty: e.kerplik@ckchojnice.pl

Przyłącz się!
Fotografia ma moc!
Wstęp na warsztaty wolny!

Organizator: Chojnickie Centrum Kultury
Partnerzy projektu: Technikum nr 3 im. Bohaterów Szarży pod Krojantami w Chojnicach, Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej

Projekt realizowany w ramach „Sieci kultury”, która jest częścią ogólnopolskiego programu Bardzo Młoda Kultura. Program jest prowadzony przez Narodowe Centrum Kultury, a jego operatorem w województwie pomorskim jest Instytut Kultury Miejskiej, instytucja kultury Miasta Gdańska.

Zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal