Koncert Noworoczny 2017

06.12.2016

Belezza Opera Trio to rodzinne trio operowe, które jest ewenementem na skalę europejską. Na scenie pojawiają się trzy spokrewnione, lecz różne, wyjątkowej barwy głosy operowe, które nie dość, że świetnie ze sobą współbrzmią, to dodatkowo artyści ci potrafią wytworzyć wesołą, rodzinną atmosferę, która udziela się publiczności.

Jak sama nazwa wskazuje Trio skupia swoją muzyczną atencję dookoła opery i głosu klasycznego, jednak idąc z duchem czasu młodzi śpiewacy postanowili poszerzyć swój repertuar o największe przeboje muzyki rozrywkowej. Koncert Belezza Opera Trio to zawsze wielkie wydarzenie muzyczne pełne zaskakujących interpretacji znanych operowych i operetkowych arii, duetów i tercetów, przebojów muzyki klasycznej i musicalowych przebojów. Orkiestra im. Johanna Straussa z Bydgoszczy wraz z Belezza Opera Trio zabrzmi wyjątkowo w nowych, zachwycających aranżacjach, a Emilia Czekała sprawi, że atmosfera koncertu będzie niezapomniana.

W programie koncertu same największe przeboje nie tylko operetkowe, ale także musicalowe i rozrywkowe m.in. Artystki z Variete czy Tłumy fraków z operetki „Księżniczka Czardasza” Emmericha Kalmana, Tonight z musicalu „West Side Story” Leonarda Bernsteina czy Volare z repertuaru Domenico Modugno.

Wykonawcy:
- Orkiestra im. Johanna Straussa
- Mikołaj Adamczak - tenor
- Agnieszka Adamczak-Hutek - sopran
- Marcin Hutek - baryton
- Emilia Czekała- prowadzenie

Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum Park Chojnice, ul. H. Wagnera 1
Czas: 1 stycznia 2017 roku, godz. 17:00
Bilety:
70 zł krzesełka przy scenie
50 zł trybuny
Do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury (ul. Młodzieżowa 44), Promocji Regionu Chojnickiego, w kasie Centrum Park Chojnice (basen)

Miejsca na widowni nie są numerowane.

Organizatorzy: Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnickie Centrum Kultury, Promocja Regionu Chojnickiego Sp. z o.o., Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal