DKF w maju 2017

DKF w maju 2017
25.04.2017

Od stycznia 2017 roku filmy Dyskusyjnego Klubu Filmowego są pokazywane w nowym, kameralnym kinie KINGSAJZ, które mieści się przy ulicy Gdańskiej 14. Bilety na wszystkie majowe seanse w cenie 10 zł można zakupić w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury oraz na godzinę przed seansem w KINIE KINGSAJZ.

Program Dyskusyjnego Klubu Filmowego na MAJ 2017:

poniedziałek, 8 maja 2017 r., godz. 17:00 oraz 19:00 "PROSTA HISTORIA O MORDERSTWIE"

"Prosta historia o morderstwie" to trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Jacek, młody policjant (Filip Pławiak), za wszelką cenę próbuje chronić matkę (Kinga Preis) i braci przed porywczym i despotycznym ojcem – również funkcjonariuszem (Andrzej Chyra) – zamieszanym w nielegalne interesy. Gdy ten zostaje zamordowany, syn staje się głównym podejrzanym. Chcąc udowodnić swoją niewinność, Jacek musi rozpracować skomplikowaną sieć intryg, w którą uwikłany był jego ojciec.

[opis dystrybutora]

poniedziałek, 15 maja 2017 r., godz. 17:00 oraz 19:00 "NOC W VILLE-MARIE"

Sławna aktorka Sophie Bernard przylatuje do Montrealu na plan najnowszego filmu. Korzystając z okazji, chce spotkać się i pogodzić z dawno niewidzianym synem. W innej części miasta, ratownik medyczny – Pierre, zmaga się z konsekwencjami mrocznej przeszłości. Jedynym jego wsparciem pozostaje pielęgniarka Marie, z trudem utrzymująca porządek na ostrym dyżurze. Nieoczekiwanie, losy całej czwórki przetną się w murach szpitala położonego w dzielnicy Ville-Marie, a ciąg zaskakujących wydarzeń ujawni głęboko skrywane tajemnice.

[opis dystrybutora]

poniedziałek, 22 maja 2017 r., godz. 17:00 oraz 19:00 "POWIDOKI"

Bohaterem filmu „Powidoki” jest Władysław Strzemiński, artysta , który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego, niepokornego człowieka.

[opis dystrybutora]

poniedziałek, 29 maja 2017 r., godz. 16:30 oraz 19:00 "LA LA LAND"

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

[opis dystrybutora]

Kino KINGSAJZ
ul. Gdańska 14
Bilety:
10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie KINGSAJZ)

Zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal