DKF w kwietniu 2017

DKF w kwietniu 2017
28.03.2017

Od stycznia 2017 roku filmy Dyskusyjnego Klubu Filmowego są pokazywane w nowym, kameralnym kinie KINGSAJZ, które mieści się przy ulicy Gdańskiej 14. Bilety na wszystkie kwietniowe seanse w cenie 10 zł można zakupić w przedsprzedaży w Chojnickim Centrum Kultury oraz na godzinę przed seansem w KINIE KINGSAJZ.

Program Dyskusyjnego Klubu Filmowego na KWIECIEŃ 2017:

Poniedziałek, 03.04.2017 r., godz. 17:00 oraz 19:00
FACET NA MIARĘ

Diane (Virginie Efira) jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre (Jean Dujardin) i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: „nie sposób mnie przegapić”. Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…

Poniedziałek, 10.04.2017 r., godz. 17:00 oraz 19:00
AŻ DO PIEKŁA

Dwaj bracia – Toby (Chris Pine) – zdesperowany ojciec, szukający lepszego życia dla syna oraz Tanner (Ben Foster), były skazaniec z wybuchowym charakterem, postanawiają okraść oddział banku, który skonfiskował ich zadłużoną, rodzinną ziemię. Napad udaje się, jednak sprawy szybko wymykają się spod kontroli. W pościg za braćmi wyrusza Marcus (Jeff Bridges), nieustępliwy Strażnik Teksasu, szukający ostatnich chwil sławy przed przejściem na emeryturę. Mimo policyjnej obławy, Toby i Tanner, skuszeni wizją szybkiego zysku, decydują się na kolejny wielki skok. Konfrontacja braci z zawziętym stróżem prawa wydaje się nieunikniona.

Poniedziałek, 24.04.2017 r., godz. 17:00 oraz 19:00
ŚMIETANKA TOWARZYSKA

Kolejny świetny film Woddy’ego Allena, z wysublimowanym humorem i lekkością opisuje historię, którą chciałby przeżyć każdy mężczyzna: od pucybuta do milionera z miłością w tle. Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carell) – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

Kino KINGSAJZ
ul. Gdańska 14
Bilety: 10 zł
(do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie KINGSAJZ)

Zapraszamy!

Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal