DKF Film "Facet na miarę"

DKF Film "Facet na miarę"
29.03.2017

reżyseria: Laurent Tirard
scenariusz: Laurent Tirard, Grégoire Vigneron
gatunek: komedia rom.
produkcja: Francja
czas trwania: 1 godz. 38 min.

Diane (Virginie Efira) jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre (Jean Dujardin) i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: „nie sposób mnie przegapić”. Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…

„Facet na miarę” to kolejny po „Nietykalnych” i „Za jakie grzechy, dobry Boże?” francuski hit, który podbił serca polskich widzów!

[opis dystrybutora]

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie seansami filmów w ramach DKF, film "Facet na miarę" będzie można zobaczyć w poniedziałek 3 kwietnia 2017 r. o godz. 17:00 oraz 19:00.

Kino KINGSAJZ
ul. Gdańska 14
Bilety: 10 zł (do nabycia w Chojnickim Centrum Kultury, ul. Młodzieżowa 44 lub na godzinę przed seansem w kinie KINGSAJZ)

Zapraszamy!

See video
Przetargi   Partnerzy
Projektowanie stron Drupal