Stand-up i nie tylko!

Z okazji premiery aplikacji "go! Chojnice" na scenie Chojnickiego Centrum Kultury wystąpi aktorka Hanna Piotrowska. Zaproszenie na występ otrzyma każdy kto zainstaluje aplikację na swoim smartfonie.

Hanna Piotrowska - aktorka komediowa i wokalistka zaprasza na swój show pt. "Stand-up i nie tylko...!" - spotkanie pełne śmiechu i wzruszeń. Parodie znanych wokalistek i wokalistów, monologi kabaretowe z tekstami z życia wziętymi, stosunki męsko-damskie w krzywym zwierciadle, porady seksualne z przymrużeniem oka oraz nostalgiczne kawałki dla potrzebujących.

Czwartek 27 stycznia 2022 r., godz. 17:30 i 19:30
Chojnickie Centrum Kultury

Wstęp: bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie ChCK po okazaniu aplikacji "!go Chojnice” na swoim smartfonie. 1 osoba może odebrać 2 zaproszenia. Ilość miejsc ograniczona.

Linki do aplikacji:

App Store:
https://apps.apple.com/pl/app/go-chojnice/id1596665001

Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cityway.go.chojnice

Aplikacja ta powstała z potrzeby uproszczenia komunikacji pomiędzy mieszkańcami miasta, a różnego rodzaju instytucjami, firmami oraz samorządem. Rozwój internetu doprowadził do chaosu informacyjnego. Aplikacja !go Chojnice udostępnia informacje w najprostszy sposób - poprzez moduły i ich kategorie. Dzięki temu bez trudu znajdziesz to, co Cię interesuje.

Aplikacja !go Chojnice jest dynamiczną, interaktywną, otwartą platformą mobilną. Sprawdzaj codziennie, jak się zmienia, bowiem codziennie pojawiać się będą nowe rzeczy. Od czasu do czasu wysyłać będziemy do Ciebie powiadomienie push, aby zwrócić Twoją uwagę na coś nowego.

Zapraszamy!

stand-up.jpg

Teatr

Przy Chojnickim Centrum Kultury działa teatr Chojnickie Studio Rapsodyczne, które efekty swojej pracy prezentuje w Chojnicach, a także na licznych przeglądach i festiwalach teatralnych, często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Na chojnickiej scenie regularnie występują też najlepsze teatry zawodowe i amatorskie z całej Polski.

Wydarzenia