Koncert "Magda Steczkowska – kolędowo"

Promocja Regionu Chojnickiego i Chojnickie Centrum Kultury zapraszają 9 grudnia o godz. 18:00 na świąteczny koncert w wykonaniu Magdy Steczkowskiej z zespołem.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a okres świąteczny to wyjątkowy czas wspólnego śpiewania i słuchania pięknych polskich kolęd i pastorałek.

Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowy, świąteczny program artystyczny przygotowany przez Magdę Steczkowską. Repertuar tego recitalu tworzą najpiękniejsze kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne wykonywane przy akompaniamencie fortepianu, skrzypiec i fletu.

Magda podczas recitalu tworzy niezapomnianą, świąteczną atmosferę oraz zaprosi wszystkich słuchaczy do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania!

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 9 grudnia 2021 r., godz. 18:00
Bilety: 50 zł
(do nabycia tylko osobiści w kasie ChCK i w Promocji Regionu Chojnickiego)

UWAGA: Ze względu na obostrzenia związane z pandemią osoby chcące kupić bilet zobowiązane są do posiadania podczas koncertu zaświadczenia o zaszczepieniu przeciw Covid-19 lub deklaracji.

Zapraszamy!

steczkowska.jpg

Muzyka

W Chojnickim Centrum Kultury odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej i poważnej oraz regularne zajęcia z nauki śpiewu i gry na instrumentach. Przy ChCK działa kaszubski Zespół Pieśni i Tańca Bławatki, Big Band, zespoły muzyczne Ex-trema i Wookman, Orkiestra Dęta oraz chór seniora Astry

Wydarzenia